Uute IT-huviringide avamiseks saab taotleda starditoetust

Vaata Maailma SA kuulutab välja konkursi uute IT-huviringingide “NutiLabor” avamiseks, kus õpetatakse lastele programmeerimist ja mobiiliäppide valmistamist. Ringid peavad asuma väljaspool Tallinna ja Tartut.

Starditoetuse eesmärk on innustada uute NutiLaborite teket, et IT-huviringid muutuksid sama kättesaadavaks nagu on näiteks spordi-, muusika- ja tantsuringid.

Starditoetuse summa on 650 eurot ning omafinantseeringu nõue puudub. Konkursile taotluste esitamise tähtaeg on 20. detsember 2015 kell 23.59 (pikendasime esialgset tähtaega). Otsused tehakse detsembri lõpus ning uued ringid alustavad tööd hiljemalt veebruari 2016 keskpaigaks.

Toetust saab kasutada näiteks huviringi töötasu osaliseks kompenseerimiseks või ringi tegevuseks vajalike vahendite soetamiseks. Toetust ei saa taotleda juba toimuva IT-huviringi jätkamiseks ning robootikaringide käivitamiseks.

Vaata Maailma sihtasutus koordineerib NutiLaborite tööd. NutiLaborid tegutsevad aastast 2012 ning kaasatud on üle 5000 lapse. NutiLaborid tegutsevad eratoetusel. 2015/2016 hooaja toetajad on Microsoft, EMT, Elion, Swedbank, SEB, Playtech ja Opus Capita.

Konkursi tingimused, lisainfo ja elektrooniline taotlusvorm on leitavad aadressilt: www.nutilabor.ee/starditoetus

Lisainfo: nutilabor @ vaatamaailma.ee