Tasuta koolitus IT-alase huviringi juhendajale!

Kas oled mõelnud, et lapsed võiksid vabal ajal tegeleda IT, robootika või programmeerimisega? Aga läheduses pole soovitud huviringi ning ei tunne inimesi, kes võiksid lapsi juhendada? Oled võib-olla isegi mõlenud, et prooviks ise lastele IT-alast huviringi teha, kuid julgust vōi teadmisi on puudu jäänud? Äkki on sinu lähikonnas veel inimesi, kellel sama küsimus?

Meie aitame! Saad ise olla juhendaja ja oma IT-huviringi avada. Sellesse ametisse sobivad kõik, kes soovivad töötada lastega ning kasutavad arvuteid tavakasutaja tasemel.

Tule tasuta koolitusele! 

Korraldame tasuta koolitused kõigile, keda huvitab IT-huviringide käivitamine ja läbiviimine. Esimesed koolitused on Tallinnas 14-15.oktoobril 2016  ja Tartus 10-11.novembril 2016. 2017 aastal viime läbi koolitused ka Pärnus, Saaremaal, Haapsalus, Jõhvis, Paides, Rakveres.

Kahepäevasel koolitusel räägime, kuidas IT-alast huviringi avada ja läbi viia, sh huviringi läbiviimise metoodika ja juhendaja põhitõed. Kuidas tekitada lastes huvi IT-vastu ning kuidas neid oskusi arendada. Praktiline pool sisaldab “hands-on” programmeerimist, LEGO robootikat ja mobiiliäppide tegemist.

Koolituse läbinuid aitame oma IT-alase huviringi käivitamisel.

Anna koolitusel osalemise huvist märku SIIN.

Palun pane tähele, et koolitusel ei saa osaleda üldhariduskoolide õpetajad ehk algkooli, põhikooli, üldhariduskeskkooli, gümnaasiumi õpetajad.

Koolitustel osalejate arv on piiratud. Vaata Maailma sihtasutus jätab endale õiguse langetada lõplik valik.

Koolitust korraldab Vaata Maailma SA koostöös MTÜ Robootikaga.
Koolitusi rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi kaasabil Majandus- ja Kommunikatsioonimisisteeriumi toetusskeemist „Digitaalse kirjaoskuse suurendamine“.
NutiLaboreid toetavad Telia, Microsoft, Swedbank, SEB, Fitek ja Playtech Eesti.

Kohtumiseni koolitusel!
Kristi Kivilo
Vaata Maailma SA
ikt@vaatamaailma.ee