NutiVõistlus 2014 ülevaade

NutiVõistlus 2014 koondinfo:

Kuidas arvutid, telefonid, nutiseadmed ja internet saaksid muuta meie elu paremaks ja lihtsamaks? 

  • Tee oma mõttest 1-minutiline video ja võida lahedaid auhindu!
  • Kõige realistlikuma idee viime ellu!
  • Parimad kutsutakse auhinnagalale, mis toimub 11. mail 2014 emadepäevakontserdil Tallinna Raekoja platsil.

Võistluskategooriad ja inspireerivad küsimused:

1. Mina ja seadmed: – Milline on minu arvuti tulevikus? – Milline on minu telefon tulevikus? – Milliseid IT-seadmeid kasutan tulevikus?

2. Mina ja õppimine: – Milline on kool tulevikus? – Milliseid IT-vahendeid tahan koolis ja kodus õppimisel kasutada? – Kuidas õppimine ja õpetamine lihtsaks ja huvitavaks teha?

3. Mina, mu sõbrad ja pereliikmed: – Kuidas ema elu IT abil lihtsamaks ja mugavamaks teha? – Kuidas suhtlen tulevikus oma sõpradega/perega, keson minust tuhandete km kaugusel? – Kas IT-st võiks lemmikloomade eest hoolitsemisel abi olla? – Kas IT võiks kapi/toa koristamise lihtsamaks muuta?

Lisaks eriauhinnad:

  • Kõige realistlikum idee, mida saame juba täna ellu viia!

  • Kõige lahedam idee, mis kasutab Microsofti tehnoloogiat! (Microsofti eriauhinnaks nutitelefonid Nokia Lumia 520 kõikidele tiimiliikmetele) Nokia Lumia

  • Parim idee, mis ema elu lihtsamaks ja mugavamaks teeb! (Elioni ja EMT eriauhind) Auhind: tahvelarvuti Apple Ipad IPad või 500 EUR eest kinkekaarte Elioni/EMT poest.

  • Parim NutiLaboris sündinud idee!

  • Säravaim idee ühe ööga! – Parimale antakse välja eriauhind, milleks on võimalus valida endale 500 euro väärtuses kingitusi Elisa e-poest – 30. märtsiks 2014 StartIT FB lehel enim jagatud töö auhind on bluetooth nutikindad (kogu võistkonnale) – Elkdata OÜ valib välja kolm enda lemmikideed – auhinnaks aasta tasuta domeeni ja veebimajutust

  • Rahva lemmik!

Osalemiseks:

Samm 1: Moodusta võistkond: võistkonnas võib olla 1 kuni 5 osalejat; – osalejate vanus kuni 19 aastat.

Samm 2: Asu nuputama! – lubatud on kõik eneseväljendusviisid, mida saab lõpuks elektrooniliselt esitada: joonistamine, laulmine, programmeerimine, kujundamine, näitlemine, ehitamine, rebimine, kleepimine jne; – tee oma ideest kuni 1 minuti pikkune video ja laadi see Vimeo keskkonda (www.vimeo.com); – loe Vimeo kasutamise kohta lähemalt SIIT.

Samm 3. Esita elektrooniline võistlustöö  23. aprillil 2014 kella 12.00-ks –  saada meile oma töö link  SIIT.

*Kuni 14.04.2014 eelregistreerinud meeskondade vahel loositakse välja auhind. Võitjat teavitatakse e-maili teel. Täname kõiki, kes võistlusele eelregistreerusid.

**Kui osaled 11.04.2014 NutiVõistlus 2014 Solarise eriüritusel – saada meile link oma tööle SIIT.

Inspiratsiooni: