Juhendajale

Käesolevad materjalid on välja töötatud Vaatel_sotsiaalfond_horisontaalnea Maailma SA ja MTÜ Robootika projekti poolt “IKT-alaste huviringide juhendajate baaskoolitus” raames.

Projekti rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi kaasabil Majandus- ja Kommunikatsioonimisisteeriumi toetusskeemist „Digitaalse kirjaoskuse suurendamine“.

Järgmised koolitused:
jätkame sügisel 2017 neljas kohas üle Eesti

REGISTREERI KOOLITUSELE SIIN .

Toimunud koolitused:
Tallinna 14.-15.oktoobril 2016
Tartu 10.-11.novembril 2016
Jõhvi 2.-3.veebruar 2017
Rakvere 16.-17.veebruar 2017
Pärnu – 16.-17.märts 2017

Koolituse materjalid:

  1. Huviringi juhendamise põhimõtted ja läbiviimise metoodika
  2. Huviringi käivitamise korralduslik pool ja rahastamise võimalused
  3. LEGO EV3 Robootika 10ne ringitunni läbiviimise materjalid
  4. Scratch 10ne ringitunni läbiviimise materjalid
  5. Touch Develop ringitundide läbiviimise materjalid
  6. Mobiiliäppide ringitundie läbiviimise materjalid ja esitlus
  7. UUS – Mobiiliäppide tegemine App Inventoris – videodAutoriks Tauno Palts, Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi assistent ja informaatika doktorant.

Koolituste esitlused:
14./15. oktoober 2016, Tallinn
11./12.november 2016, Tartu
02./03.veebruar 2017, Jõhvi
16./17. veebruar, Rakvere
Kontaktid:
Heilo Altin – First LEGO League juhendamine, materjalid, robootika LEGO EV3; heilo.altin@ut.ee, tel 518 7617
Ramon Rantsus – Jr First LEGO League juhendamine, robootika LEGO WeDo, LEGO WeDo2, Scratch; ramon@ut.ee, tel 504 7917
Kristi Kivilo – korralduslikud küsimused ja kõik muu; Vaata Maailma SA/ NutiLabor, kristi@vaatamaailma.ee , tel 5175300
Sven Hendrikson –  mentor, metoodika, materjalid, First LEGO League, robootika LEGO EV3; s.hendrikson@gmail.com, tel 5348 1685
Lauri Vilibert –  mentor, metoodika, robootika LEGO EV3; Tallinna Kristiine Gümnaasium, lauri.vilibert@gmail.com, tel 5348 1685
Rasmus Kits – mentor, metoodika, robootika LEGO EV3; Tallinna Kristiine Gümnaasium, rasmus@kits.ee, tel 5375 1000
Gromet Spaal – TouchDevelop; gromet.spaal@gmail.com