Juhendajale

Käesolevad materjalid on välja töötatud Vaatel_sotsiaalfond_horisontaalnea Maailma SA ja MTÜ Robootika projekti poolt “IKT-alaste huviringide juhendajate baaskoolitus” raames.

Projekti rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi kaasabil Majandus- ja Kommunikatsioonimisisteeriumi toetusskeemist „Digitaalse kirjaoskuse suurendamine“.

Järgmised koolitused:
Pärnu – 16.-17.märts 2017

REGISTREERI KOOLITUSELE SIIN .

Toimunud koolitused:
Tallinna 14.-15.oktoobril 2016
Tartu 10.-11.novembril 2016
Jõhvi 2.-3.veebruar 2017

Rakvere 16.-17.veebruar 2017

Koolituse materjalid:

  1. Huviringi juhendamise põhimõtted ja läbiviimise metoodika
  2. Huviringi käivitamise korralduslik pool ja rahastamise võimalused
  3. LEGO EV3 Robootika 10ne ringitunni läbiviimise materjalid
  4. Scratch 10ne ringitunni läbiviimise materjalid
  5. Touch Develop ringitundide läbiviimise materjalid
  6. Mobiiliäppide ringitundie läbiviimise materjalid ja esitlus

Koolituste esitlused:
14./15. oktoober 2016, Tallinn
11./12.november 2016, Tartu
02./03.veebruar 2017, Jõhvi

16./17. veebruar, Rakvere

 

Kontaktid:
Heilo Altin – First LEGO League juhendamine, materjalid, robootika LEGO EV3;
heilo.altin@ut.ee, tel 518 7617
Ramon Rantsus – Jr First LEGO League juhendamine, robootika LEGO WeDo, LEGO WeDo2, Scratch; ramon@ut.ee, tel 504 7917
Sven Hendrikson – Tartu mentor, metoodika, materjalid, First LEGO League, robootika LEGO EV3; s.hendrikson@gmail.com, tel 5348 1685
Lauri Vilibert – Tallinna mentor, metoodika, robootika LEGO EV3; Tallinna Kristiine Gümnaasium, lauri.vilibert@gmail.com, tel 5348 1685
Gromet Spaal – TouchDevelop; gromet.spaal@gmail.com
Kristi Kivilo – korralduslikud küsimused ja kõik muu; Vaata Maailma SA/ NutiLabor, kristi@vaatamaailma.ee , tel 5175300