Uute IT-huviringide avamiseks on võimalik taotleda starditoetus

Vaata Maailma SA kuulutab koostöös Teliaga välja konkursi uute IT-huviringingide NutiLabor avamiseks, et toetada lastele robootika, programmeerimise, 3D-modelleerimise, multimeedia või mobiiliäppide valmistamise õpetamist. Toetust saavad taotleda uues asukohas alustavad huviringid ning seda saab kasutada juhendaja töötasu osaliseks kompenseerimiseks või ringitunniks vajalike vahendite soetamiseks.

Starditoetuse eesmärk on innustada uute NutiLaborite teket, et IT-huviringid muutuksid sama kättesaadavaks nagu on näiteks spordi-, muusika- ja tantsuringid.

Starditoetuse summa on 675 eurot ning omafinantseeringu nõue puudub. Konkursile taotluste esitamise tähtaeg on 9. veebruar 2018 kell 16.00. Toetuse saajad kuulutatakse välja 14. veebruaril ning uued ringid alustavad tööd hiljemalt nelja nädala jooksul peale lepingu allkirjastamist.

Toetust ei ole võimalik taotleda juba toimuva IT-huviringi jätkamiseks.

Vaata Maailma sihtasutus koordineerib NutiLaborite tööd. NutiLaborid tegutsevad aastast 2012 ning neisse on kaasatud üle 5000 lapse. NutiLaborid tegutsevad eratoetusel.

2017/2018 hooaja suurtoetaja on Telia.

Konkursi tingimused, lisainfo ja elektrooniline taotlusvorm on leitavad SIIT