Tule ja hinda nutikaid ideid!

NutiVõistlus 2014 konkursile laekus üle 100 töö ning kõikide laekunud ideede videod on pandud veebi avalikuks hindamiseks. Enim meeldinud idee pälvib rahva lemmiku auhinna. Töid saab hinnata kuni 08. maini 2014 (k.a).

Lisaks rahva lemmikule jagatakse auhindasid igas võistluskategoorias ning samuti on välja pandud mitmed eriauhinnad. Ideed olid oodatud võistluskategooriatesse “Mina ja seadmed”, “Mina ja õppimine” ning lisaks “Mina, mu sõbrad ja pereliikmed” ehk kuidas enda, oma sõprade ja pereliikmete elu infotehnoloogia abil paremaks teha.

“Saime palju lennukaid ja ambitsioonikaid ideid ning ka mitmeid ideid, mis võiksid meil juba täna olemas olla,” kommenteeris võistlusele laekunud töid Vaata Maailma SA juhataja Kristi Kivilo. “Viimaste seast valime välja ühe idee, mille prototüübina ka ellu viime,” lisas ta.

Võistluse suursponsor on Micrsosoft, kes annab välja ka oma eriauhinna kõige lahedamale ideele, mis kasutab Microsofti tehnoloogiat. Eriauhind ootab ka parimat ideed, mis ema elu lihtsamaks ja mugavamaks teeb. Selle panevad välja EMT ja Elion. Kõik auhinnad antakse üle emadepäevakontserdil 11. mail 2014 Tallinnas Raekoja platsil.

Lisainfo:
Töid saab hinnata aadressil https://www.nutilabor.ee/category/nutivoistlus/2014/ kuni 08. maini 2014 (k.a).
Võistluse koduleht: www.nutilabor.ee/nutivoistlus2014